RENOVACE

Aktuálně hledáme nové prostory, kam by se celý koncept LOVE VELO přemístil a kde vám poskytneme tyto služby. Pokud víš o zajímavém místě v Praze nebo cool značce kol, která se v Praze neprodává, tak napiš na lovevelo@lovevelo. cz. Děkujeme.


Ukázka naší práce:

Resuscitovali jsme Premiera!
V původním stavu na něj nebyl pěkný pohled, byl utahaný, přestával plnit svoji funkci, zkrátka mlel z posledního. Stačilo, aby si trochu odpočinul a dostal potřebnou péči z rukou našich odborníků. Rozebrali jsme ho, kousek po kousku umyli, vyčistili a vysušili. Závěrem jsme ho pořádně namazali, konečně nebude náš Premier nikde dělat ostudu.

PREMIERVětrné mlýny, tulipány, hráze a rovina. Ano, vše tohle je typicky holandské, stejně jako cyklistika. Od nepaměti jsou kola nedílnou součástí holandské pouliční scény, výsledkem je bohatá historie, ve které hrají významnou roli i kola Batavus.
My jedno takové – tradiční městské – sehnali a postupně dali do kupy. Rám, vidlice i blatníky, vše je zachováno v originálním laku. Zapletli jsme komplet nová kola, přední s integrovaným dynamem v náboji, zadní s tří rychlostním Shimano Nexus, abyste se nezalekli zvlněného terénu. Originál osvětlení je předěláno na LED diody, a nemůže chybět ani pohodlné sedlo, zadní nosič nebo původní integrovaný zámek zadního kola! Prostě kolo do města, jak má být.
Kolo je ve vynikajícím a funkčním stavu, ani se nechce věřit, že bylo vyrobené v roce 1981.

BATAVUS z roku 1981