RENOVACE

Recyklujete? Papír, plast, sklo? Hodně lidí recykluje, Češi patří mezi špičku. My prosazujeme, a jsme rádi, že se nám to docela daří, recyklaci/renovaci kol! Neexistuje totiž žádný cyklistický díl nebo kolo, které by nešly zpátky uvést do provozu. Renovace nás baví, protože vracíme život něčemu, co by jinak zůstalo na půdě, ve sklepě nebo v horším případě na skládce. Nadšené reakce klientů, kteří znovu jezdí na kolech po svých rodičích, jsou tou nejlepší odměnou. To musíte zažít taky!

V prostorech LOVE VELO nabízíme v rámci renovace kompletní služby včetně pískování, lakování, používáme leštičku komponentů, vlastní mycí box a čištění ultrazvukem.
Ukázka naší práce:Resuscitovali jsme Premiera!
V původním stavu na něj nebyl pěkný pohled, byl utahaný, přestával plnit svoji funkci, zkrátka mlel z posledního. Stačilo, aby si trochu odpočinul a dostal potřebnou péči z rukou našich odborníků. Rozebrali jsme ho, kousek po kousku umyli, vyčistili a vysušili. Závěrem jsme ho pořádně namazali, konečně nebude náš Premier nikde dělat ostudu.

PREMIERVětrné mlýny, tulipány, hráze a rovina. Ano, vše tohle je typicky holandské, stejně jako cyklistika. Od nepaměti jsou kola nedílnou součástí holandské pouliční scény, výsledkem je bohatá historie, ve které hrají významnou roli i kola Batavus.
My jedno takové – tradiční městské – sehnali a postupně dali do kupy. Rám, vidlice i blatníky, vše je zachováno v originálním laku. Zapletli jsme komplet nová kola, přední s integrovaným dynamem v náboji, zadní s tří rychlostním Shimano Nexus, abyste se nezalekli zvlněného terénu. Originál osvětlení je předěláno na LED diody, a nemůže chybět ani pohodlné sedlo, zadní nosič nebo původní integrovaný zámek zadního kola! Prostě kolo do města, jak má být.
Kolo je ve vynikajícím a funkčním stavu, ani se nechce věřit, že bylo vyrobené v roce 1981.

BATAVUS z roku 1981